نهج البلاغه، مرحله7، نامه53بخش23تا25

فرا رسیدن عید غدیر و ولایت مولا امیرالمومنین علیه السلام مبارک.

همه حرفمان این است که متاسفانه امروز جامعه غربت نهج البلاغه را به خود می‌بیند که بعضی از عاشقان امیرالمومنین علیه السلام در عمر خود حتی یک بار نهج البلاغه را ورق نزده‌اند؛ در حالی که  جُرج جُرداقِ مسیحی 200 بار نهج البلاغه را مطالعه کرده و ما هنوز لذتِ همکلامی با امام خود را نچشیده ایم.

می خواهیم همراه هم و با کمک هم، با زیباییِ کلام و معارف عمیق و ناب اهل بیت علیهم السلام آشنا شویم و مطالعه دست‌جمعی نهج البلاغه داشته باشیم و گرد غربت از کلام امیرالمومنین علیه السلام برداریم  و یک زندگی خوب و آرام و سعادتمند برای خود بسازیم.

محدوده مسابقه:

با توکل بر خداوند و توسل به معصومین علیهم السلام هفتــمـیـن مرحله از مسابقه بزرگ مطالعاتی با محوریت نهج البلاغه آغاز می‌شود. محدوده مسابقه، نامه 53 (نامه حضرت به مالک اشتر) بخش 23 و 24 و 25 (حدود 20 صفحه) است. زمانی که برای مطالعه و پاسخ گویی لازم است کمتر از یک ساعت و نیم است.

 برای مطالعه می‌توانید به جلد 11 کتاب پیام امام امیرالمومنین علیه السلام (تالیف شده زیر نظر آیت الله مکارم شیرازی حفظه الله) مراجعه کنید. برای دانلود متن پی دی اف جلد 11 کلیک کنید.

همچنین می‌توانید از این لینک محدوده مسابقه را سایت آیت الله مکارم پیدا و مطالعه کنید. (نحوه ثبت نام، چگونگی مطالعه و شرکت در مسابقه)

جوایز این مرحله: (ویژه عید غدیر)

40000 تومان به صورت قرعه کشی، یک نفر ازامتیاز 100

30000 تومان به صورت قرعه کشی، دو نفر ازامتیاز 100

20000 تومان به صورت قرعه کشی، دو نفر از امتیاز 90

10000 تومان به صورت قرعه کشی، دو نفر از امتیاز 80

 10000 تومان به صورت قرعه کشی، سه نفر از همه شرکت کنندگان

برندگان مرحله 1 - برندگان مرحله 2 - برندگان مرحله 3 - برندگان مرحله 4 - برندگان مرحله 5 - برندگان مرحله 6

هدیه سایت امیران کلام علیهم السلام فراتر از هر مرحله است که در ماه تقریبا دو مرحله برگزار می شود. هدیه نفیس اصلی به کاربرانی تعلق خواهد گرفت که  امتیاز آنها به 1000 و 2000 و 3000 و 5000 و 14000 برسد. کاربران برتر و فعال در قرعه کشی جوایز ویژه‌ای چون کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مشهد مقدس، سکه بهار آزادی، موبایل و تبلت، قلم قرآنی و محصولات فرهنگی شرکت داده می‌شوند.

هدف این سایت و مسابقه ترویج معارف ناب اسلام در کلام نافذ امیرالمومنین علیه السلام و کاستن غربت مولا است. از کاربران عزیز خواهشمندیم که متن مسابقه را که 20 صفحه بیشتر نیست مطالعه کنند و به صورت خانوادگی و یا برای دیگران در مسابقه شرکت نکنند تا مبادا حقی از کاربرانی که مطالعه می کنند، ضایع شود.

زمان برگزاری مسابقه از اولین ساعت روز دوشنبه 15 شهریور تا پایان روز دوشنبه 29 شهریور می‌باشد.

لازم به ذکر است که پس از کلیک بر شروع مسابقه 20 دقیقه زمان برای پاسخگویی به سوالات است. پس بهترین زمان را انتخاب کنید و برنامه ریزی لازم را داشته باشید. اگر کلیک کردید و 20 دقیقه گذشت مسابقه از دسترس شما خارج می شود و پس از آن گزینه ای ثبت نمی شود.

کاربرانی که اطلاعات حساب کاربری آنها تکمیل نباشد در قرعه کشی شرکت داده نمی شوند.

فقط اعضای سایت می‌توانند لینک شروع مسابقه را مشاهده و شرکت کنند. لینک عضویت در سایت

بخشی از جوایز سایت امیران کلام علیهم السلام توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردکان تامین شده است.

You are not allowed to take this Quiz.

نظرات

تصویر majed

سلام الان ساعت 11 و نیمه من می خوام شرکت کنم نوشته وقت مسابقه به پیایان رسیده . چرا؟

سلام. سیستم به صورت خودکار راس ساعت 00:00 آزمون را فعال و غیر فعال میکند، ساعت سیستم را هم چک کردم درست بود، ساعت نظر شما هم 00:13 را نشان می دهد. إن شاء الله مراحل بعدی شرکت بفرمایید.

تصویر eramau

سلام یک ساعت و بیست دقیقه به پایان مهلت مونده اینجا نوشته زمان مسابقه به پایان رسیده . لطفا تا فردا صبح مهلت رو درست کنید ممنون

سلام. سیستم به صورت خودکار راس ساعت 00:00 آزمون را فعال و غیر فعال میکند، ساعت سیستم را هم چک کردم درست بود، إن شاء الله مراحل بعدی شرکت بفرمایید.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
سوال امنیتی
5 + 5 =
*****